#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
#266Pierre VandelPeriod: 1970
#253Wiskemann
Een Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost. -
#316
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray. -
#414
Een icoon met voorstelling van St. Nicolaas. 19de eeuw.
An icon depicting St. Nicholas. 19th century.Place a bid ›Dim. 35,5 x 31 cm -
#411Lego
Een vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
#396
Een massief houtgesculpteerde pied-de-stal met marmeren blad.
A solid wood carved pedestal table with marble top. -
#363Lladro
Een lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groepspelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.