#166Een klein houten kistje, goudkleurig. Italiaanse stijl.
#220Een lot van 4 Japanse Imari en 2 Chinese porseleinen borden in Qianlong stijl. De Chinese borden met haarlijn.
#86Een kristallen schaaltje gedragen door een tinkleurige metalen putti.
#120Een lot van 5 stuks rood kristal met gevarieerd decor.
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
#119Een tinnen sierschotel, gemerkt met een gekroonde roos.
#95Twee decoratieve Afrikaanse maskers.
#8Een oude tinnen kan, deksel manco. 1140 gram.
#25Een gesculpteerd eikenhouten hoekconsole.
A carved oak corner console.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 14.5 x 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
"Dataman," a vintage electronic logic game released by Texas Instruments in 1977.No longer availableOnline onlyDim. 4 x 32 x 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#159Een antieke sextant, gemerkt Alex Dobbie Glasgow. Onvolledig.
An antique sextant, marked Alex Dobbie Glasgow. Incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 24 cmEstimate: € 30 / 50