Een abstract glazen Murano dameshoofd.

An abstract Murano glass female head.
Dim. h 38 cm
SKU: 2801250508.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 60 / 80

  • #204

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ward Eecken.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed by Ward Eecken.
    Dim. 81 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #360

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white yellow gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of approximately 0,20 ct.
    Dim. 2,26 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #297

    “The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.

    "The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910," a scale model in a display case.
    Dim. 25.5 x 45.5 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #43
    American Flyer

    “American Flyer”, stoomlocomotief met tender,spoor O, no 290.

    "American Flyer" steam locomotive with tender, O gauge, no. 290.
    Dim. 7.5 x 25 x 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een set van 2 porseleinen dekselvazen in Chinees blauw-wit. Onderaan gemerkt.

    A set of 2 porcelain lidded vases in Chinese blue and white. Marked at the bottom.
    Dim. h 47 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    “G Thomas editeur Paris rue N D des Champs”, een antiek wereldbolletje op voet, laat 19e eeuws. Lichte schade.

    "G Thomas publisher Paris rue N D des champs", an antique small globe on base, late 19th century. Minor damage.
    Dim. h 21 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    Dim. 1,97 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #127

    Een WW1 Cavalerie sabel, met dubbelzijdig gegraveerd lemmet. Gustav Rannenbergh Hannover.

    A WW1 Cavalry saber, with double-sided engraved blade. Gustav Rannenbergh Hannover.
    Dim. L 98 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #145

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #79
    Franz De Vadder
    Period: 1862 - 1936

    “Zonnige hoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Franz De Vadder en gedateerd 1924.

    "Sunny farmstead", a painting, oil on panel, signed by Franz De Vadder and dated 1924.
    Dim. 30 x 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #477

    Een kinderbuste van wit porselein.

    A child bust in white porcelain.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 45 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00