#216Een antieke chaise-longue in hout en ecru stof bekleed.
An antique chaise longue in wood upholstered with ecru fabric.No longer availableDim. 54 x 190 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#78Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
#383Een Afrikaans hout gescupteerd fetisj beeldje van een geknield figuur, vermoedelijk Congo.
#11Een lot van 2 sets 19e eeuwse messing kandelaars.
A lot of 2 sets of 19th-century brass candlesticks.No longer availableDim. h 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#219Tony Agostini“Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.
"Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#69Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Stilleven met brood en koffiemolen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.
"Still Life with Bread and Coffee Grinder", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Slootmaeckers.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60