#383Een Afrikaans hout gescupteerd fetisj beeldje van een geknield figuur, vermoedelijk Congo.
#95Een staande klok in massief eiken kast.
#488Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#272Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Begijnhof te Brugge”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.
"Beguinage in Bruges", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by J. Slootmaeckers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#595Dirk Spaendonckx“Bomen”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 49/50 buiten de plaat.
“Trees”. Engraving. Signed and numbered 49/50 outside of the plate.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#352Hilde Geukens“Vrouw met duif”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1980.
"Woman with dove". Mixed media. Signed and dated 1980.No longer availableDim. 84 x 38.5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179Hendrik Slabbinck“Boszicht in herfst.” Olieverf op doek.
"Forest view in autumn." Oil on canvas.No longer availableDim. 22,5 x 31,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#141Een beeldje in terracotte toegeschreven aan de Tlatilco bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.
A terracotta figurine attributed to the Tlatilco people from Mexico. Possibly pre-Columbian.No longer availableDim. h 26.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#586Een replica Panton Chair in witte kunststof.
#201L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een lachende Buddha in meerkleurig Chinees porselein, onderaan gemerkt.
#395Een set van 5 industriële hanglampen.
A set of 5 industrial pendant lights.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 250 / 350