#15Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,20 ct. F VS.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct. F VS.No longer availableDim. 3,22gEstimate: € 400 / 500 -
#223Een gepolijste tinnen schaal van het merk Jean Goardère.
A polished tin bowl by the brand Jean Goardère.No longer availableDim. h 15, Ø 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een massief eikenhouten linnenkast met één deur.
A solid oak linen cabinet with one door.No longer availableDim. 198 x 100 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#336Een antieke metalen driewieler met geveerd lederen zadel, circa 1900.
An antique metal tricycle with a sprung leather saddle, circa 1900.No longer availableDim. 56 x 81 x 32.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#458Een polychroom beeld van een vrouw op een stoel als vruchtbaarheidssymbool. Nigeriaans werk.
A polychrome statue of a woman on a chair symbolizing fertility. Nigerian artwork.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#347“Faïencerie d’Onnaing”, een laat 19e eeuwse Toby-jar in meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd 752. Franse oorsprong.
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljantje.
An 18 kt white gold ring set with one brilliant-cut diamond.No longer availableDim. 1,79 gEstimate: € 100 / 150 -
#124Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#461Een schaal van een klein gordeldier.
#65Een vroeg 19e eeuwse massief eikenhouten kinderstoel.
An early 19th-century solid oak child's chair.No longer availableDim. 69 x 41 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van 2,67 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a total weight of 2.67 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#104Dominique Van den Bergh“De droomvangers ‘88.” & “De brief ‘86” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
"The dreamcatchers '88." & "The letter '86." Pastel on paper. Signed and dated.No longer availableDim. 112,5 x 82 cmEstimate: € 80 / 120