#66Een houten plantenstaander met 3 niveaus.
A wooden plant stand with 3 levels.No longer availableDim. h 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een paar Lodewijk de 16e stijl armstoelen met roze bekleding.
#598Een set van 2 smeedijzeren haardijzers.
#42Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986“De oude heerser”, een schilderij, olieverf op doek, vooraan en achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd achteraan. 1948
"The old ruler", a painting, oil on canvas, signed on the front and back, titled and dated on the back. 1948.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#372Thodor Pelmus“Scaun”. Houtskool op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998. Schade onderaan in het midden van het doek.
"Chair". Charcoal on canvas. Signed and dated 1998. Damage at the bottom in the middle of the canvas.No longer availableDim. 125 x 100 cmEstimate: € 50 / 60 -
#100Een 18 kt roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,57 ct. E VVS1
An 18 kt rose gold ring set with brilliant cut diamonds weighing a total of 1.57 ct. E VVS1No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#401Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.
A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 800 / 1000 -
#419Een paar bijzettafeltjes met dubbel niveau glazen blad en kunststoffen poten.
A pair of side tables with double-level glass tops and plastic legs.No longer availableDim. 45 x 63 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -