Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Castelor

Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
Online only
Dim. h: 57 cm
SKU: 1412200149.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #149
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #114

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Beaucoup de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #85

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.

    Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #95

    Een vaasje en een dekselvaasje op voet van majolica. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un vase à couvercle sur une base en majolique. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #56

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    Lévrier . Un groupe de poterie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.

    Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #146
    Colbert, Creil et Montereau

    Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un plat de service en faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #241

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #205

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #252

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #197
    Boch Frères

    Een uitgebreid servies met blauw decor ‘Terre de fer’, bestaande uit 31 gtote borden, 12 kleine borden, twee tazza’s, een fruitschaal, twee kleine en een grote ronde serveerschaal, een ovale serveerschaal, twee ovale groentenschaaltjes, twee sauskommen en een terrine. Gemerkt.

    Un service complet au décor bleu Terre de fer, composé de 31 grandes assiettes, 12 petites assiettes, deux tazza, un bol de fruits, deux petits et un grand plat de service rond, un plat de service ovale, deux plats de légumes ovales, deux bols à sauce et une terrine. Marqués.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #41

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #58

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    Une lampe de table en faïence avec glaçure bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #235

    Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.

    Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #54

    Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #127

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #99

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #120

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #52
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #135

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #138

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Un tampon avec plusieurs presses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #293
    Alex Van Cuyck

    “Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.

    Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 & 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #104

    Een lot van twaalf bladen met telkens twee karikaturen. Eerste helft XXe eeuw. Enkele dubbel.

    Un lot de douze feuilles, chacune avec deux caricatures. Première moitié du 20e siècle. Quelques doubles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #209

    Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.

    Bac à charbon en fonte décoré d’émail.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Een groot gevarieerd lot beeldjes en snuisterijen van diverse materialen.

    Une grand lot varié de figurines et de bibelots en matériaux divers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #92

    Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 130 / 160
  • #12

    Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #6

    Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.

    Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #227
    Herford

    Een paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.

    Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More