Similar lots by type
-
#445
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#527
Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80/120 -
#694
Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#700
Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.
Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#557
Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#528
Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75/100 -
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#532
Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100/140 -
#219V. De Vos
“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#550
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#533
Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80/100 -
#460
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en bronze doré à huit bras de lumière.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#520
Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#535
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#490
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/150 -
#440
Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.
Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#481
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420/440 -
#570
Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180 -
#564
Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120/140 -
#500
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320/360 -
#537
“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80/100 -
#450
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#318
Lot boeken. Collections du Chevalier Mayer van den Bergh, “Catalogue des Tableaux”. Anvers, 1904. “Elle, nos cinquante premières années”, Ed. Filipacchi 1995. Mary Vaudoyer, “Le Livre de la Haute Couture”, Ed. V&O. 1990. Helena Hayward, “World Furniture”, Ed. Mamlyn, 1976. “Hendrik De Braekeleer in het Antwerpsch Museum”, Ed. Gemeentebestuur, 1925. Maurice De Vocht, “Jan Van Puijenbroeck”, Ed. Arcus, 1951. “Mensen van Toen”, Ed. Apra, 1975 (genummerd 44/250, met 27 facsimiles van houtskoolschets(..)
Lot de livres. Collections du Chevalier Mayer van den Bergh, "Catalogue des Tableaux". Anvers, 1904. "Elle, nos cinquante premières années", Ed. Filipacchi 1995. Mary Vaudoyer, "Le Livre de la Haute Couture", Ed V&O 1990. Helena Hayward, "World Furniture", Ed Mamlyn, 1976. "Hendrik De Braekeleer in the Antwerpsch Museum", Ed Conseil municipal, 1925. Maurice De Vocht, "Jan Van Puijenbroeck", Ed Arcus, 1951. "People from Then", Ed Apra, 1975 (numéroté 44/250, avec 27 fac-similés de fusains)No longer availableEstimate: € 50/70 -
#295
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,81 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1400/1500 -
#485
Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380/420 -
#3
Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45/65 -
#241
Enkelschot geweer, met lederen draagriem. Gemerkt ‘R’.
Carabine à un coup, avec bracelet en cuir. Marqué 'R'.No longer availableDim. L 118 cmEstimate: € 120/200 -
#269M. Op de Beeck
“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#287
Een lot van drie punt- en één zwaardbajonet. De eerste drie met schede.
Un lot de trois baïonnettes à pointes et une baïonnette-épée. Les trois premières avec fourreau.No longer availableDim. l: 26 & 52 cmEstimate: € 120/200 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914
“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60/120 -
#255
Een 18 K geelgouden armband met platte schakels en twee rijen geweven schakels (één schakeltje te herstellen).
Un bracelet à maillons plats en or jaune 18 carats avec deux rangées de maillons tissés (un maillon récupérable).No longer availableDim. 17,60 gEstimate: € 550/650 -
#691
Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.
Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#123
Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.
Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#82
“Paardenkar in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Charrette à cheval dans un paysage. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120