Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#124Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#42Vier romantische groepjes van Italiaans porselein en een kopje van gips.
"Démon sur la montagne". Une gravure sur bois. Signé, daté '97 et numéroté 52/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#70Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.
Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#176Anna Club PlushEen pluchen kat. Gemerkt.
#223Een groot lot oude ansicht-/ postkaarten allerlei.
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.