Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.

Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.

Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.
Online only
Dim. 38 x 29 cm
SKU: 2608200138.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #138
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #16

    Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.

    Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #9

    Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.

    Service à moka en porcelaine comprenat 5 tasses et 4 soucoupes. France.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #174

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.

    Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #114

    Een lot porseleinen figuurtjes, bestaande uit een musicerend koppel, een ballerina (kleine beschadiging aan het kant) en een fazant van Beiers porselein en een jongen met paraplu van Kopenhaags porselein.

    Lot de figurines en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #15

    Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.

    Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm ‘zonder kap
    Estimate: € 30 / 40
  • #106

    Een Japans bronzen vaasje, versierd met een bloem in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Petit vase japonais en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #156

    Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.

    Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #22

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #180

    Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.

    Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #8

    Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #29
    China Pearl

    Een 20-delig porseleinen servies voor 4 personen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Model ‘Rhine’ uit ‘The Artland Collection’. Onderaan gemerkt en in originele doos. 1988.

    Service 20 pièces pour quatre personnes, décoré de fleurs polychromes. Modèle “Rhine” de la “Artland Collection”. Marque sous la base, boîte d’origine. 1988.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #182

    Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #110

    Een antiek kolenstrijkijzer met mooi afgewerkt handvat.

    Fer à repasser ancien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #47
    F. Van Giel

    "Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    “Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #95

    Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.

    Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #51
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

    “Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33x 42 & 29 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #91

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #74

    Een messingen kandelaar in barokke stijl.

    Bougeoir en laiton de style baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #107

    Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.

    Sculpture africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #37
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.

    “Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #89
    Jaak Van Dijck

    “Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #103

    Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.

    Tête d’homme en plâtre patinée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #88
    Frans Van Giel

    “Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.

    Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More