Other lots in this auction
-
#81“Wagner”. Een handgeschilderd miniatuurportret op porselein.
“Wagner”. Un portrait de gentilhomme miniature peint à la main sur porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#161Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Loëwe OptaEen stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#74Alka Kunst Bavaria“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#162Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#105Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#135Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#138Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#220Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#24Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met twee vogels bovenaan. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque africain en bois polychrome surmonté de deux oiseaux. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableOnline onlyDim. h: 52,3 cmEstimate: € 100 / 120

