Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een adelaar in hout gesculpteerd op stenen sokkel. Eén vleugel is manco.

Een adelaar van gesculpteerd hout op stenen sokkel. Eén vleugel is manco.

An eagle carved in wood on a stone pedestal. One wing is missing.
Dim. Hoogte 50 cm
SKU: 3009250047.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een grenenhouten design bank, Elsa Stackelberg voor Fri Form, Sweden.

    A pine wood design sofa, Elsa Stackelberg for Fri Form, Sweden.
    No longer available
    Dim. 40 x 135 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #630

    Een antieke Franse wandconsole met groen marmeren blad. Het onderstel is van ecru beschilderd hout met een mooie ouderdomspatina.

    An antique French wall console with a green marble top. The base is made of ecru painted wood with a beautiful aged patina.
    No longer available
    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    No longer available
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #468

    Een mahoniehouten schildersezel.

    A mahogany painting easel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 195 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #609

    Een set oude houten roeispanen.

    A set of old wooden oars.
    No longer available
    Dim. 175 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #478

    Een mahoniehouten schildersezel in Empire stijl.

    A mahogany painting easel in Empire style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 149 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156

    Een tweedelige vitrine in Hollandse stijl met onderaan zes laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    A two-part display cabinet in Dutch style with six drawers at the bottom and two glazed doors at the top.
    No longer available
    Dim. 216 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    No longer available
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    No longer available
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #423
    Lievore Altherr Molina Arper
    Period: 2000

    Zes design stoelen, Arper Catifa 46, zwart-witte zit en verchroomd metalen onderstel.

    Six design chairs, Arper Catifa 46, black and white seat with chromed metal base.
    No longer available
    Dim. 80 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #36

    Een Georgian meubeltje met klapblad.

    A Georgian table with drop-leaf.
    No longer available
    Dim. 101 x 77 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504
    Francis Busschots

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    No longer available
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166
    van de Berghe Pauvers

    Een eikenhouten barkast met donkerbruin leder op de deurpanelen. Ontwerp Van De Berghe Pauvers. Met schade aan de rug, 1 magneetsluiting is vervangen en 1 is manco.

    An oak bar cabinet with dark brown leather on the door panels. Design by Van De Berghe Pauvers. With damage to the back, 1 magnetic closure has been replaced and 1 is missing.
    No longer available
    Dim. H 150, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169
    Edmondo (Eddy) Passauro
    Period: 1893-1969

    “Mevrouw Verellen, Damesportret”. Houtskool, pastel en aquarel. Gesigneerd en gedateerd Anvers 1937.

    "Mrs. Verellen, Portrait of a Lady." Charcoal, pastel, and watercolor. Signed and dated Antwerp 1937.
    No longer available
    Dim. 62 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #415

    Een Chinese salontafel midden 20ste eeuw.

    A Chinese coffee table from the mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 132 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139

    ‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.

    ‘Milking cows by the waterside’, oil on oval convex panel. From the 19th century, signed; Kuomil.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #17

    Een paar barokke wandlampen van kunststof, gevormd als dubbele kandelaars, gemonteerd op een goudkleurige tak.

    A pair of Baroque wall lamps made of plastic, shaped like double candle holders mounted on a gold-colored branch.
    No longer available
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #382

    Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een geelkoperen scheepsbarometer met wandbevestiging, Gemerkt jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.

    A copper ship's barometer with wall mounting, jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.
    No longer available
    Dim. l 96 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More