#59Een ovaal spiegeltje in messingen lijst.
#43Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Straatzicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Vue de rue”. Aquarelle et encre sur papier. Signée et datée ‘72.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
#164Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#169Een klepkan en een karaf van bruingeglazuurd steengoed met tinnen monturen.
#136Een messingen olielamp.
#98“Scène met Krishna en zijn volgelingen”. Een geborduurd Indisch doek met zijde.
Scène avec Krishna et ses disciples . Un tissu indien brodé de soie.No longer availableOnline onlyDim. 96 x 185 cmEstimate: € 80 / 100 -
#142Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.
#74Een messingen kandelaar in barokke stijl.
#73Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120