#119Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
#65Dries Vandenbroeck“Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.
“Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#117Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
Plat à gâteaux en verre et cloche (petit éclat).No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#121Snauwaert“International Club”. Een oude tennisracket.
“International club. Racket de tennis ancien.No longer availableOnline onlyDim. l: 69 cmEstimate: € 30 / 35 -
#73Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
#167Twee Garuda’s van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsels.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyDim. H: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#12Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.
#101“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
#182Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40