Other lots in this auction
-
#18Een met zwart leder bekleed juwelenkistje.
Coffret à bijoux en cuir noir.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 x 20 cmEstimate: € 10 / 15 -
#148“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#28Een herdenkingsmedaille n.a.v. 50 jaar ‘Union Minière Haut-Katanga’, een munt n.a.v. een 50jarige jubleum te Watermaal-Bosvoorde en een Belgisch ereteken.
Médaille de commémoration “Union Minière Haut-Katanga.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#159Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#15Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30 / 40 -
#1Twee druppelvormige hangornamenten van blauw glas.
Ornements à suspendre en verre bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#54“Il caso interessante”. Een ingekleurde gravure.
“Il caso interessante”. Gravure colorée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#111Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.
Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Een lot porseleinen figuurtjes, bestaande uit een musicerend koppel, een ballerina (kleine beschadiging aan het kant) en een fazant van Beiers porselein en een jongen met paraplu van Kopenhaags porselein.
Lot de figurines en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 40 / 50

