Other lots in this auction
-
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927“Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 77 cmEstimate: € 30 / 50 -
#111Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.
Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een antiek theaterkijkertje met parelmoer. In etui.
Binoculaires de théâtre en nacre. Dans étui.No longer availableOnline onlyDim. b: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#129Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 320 -
#181Vier diverse vazen van Chinees porselein.
Quatre vases différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm 2 van 26 cm en 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#71Meszaros”“Vlaams stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville flamande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#19Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#89Jaak Van Dijck“Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 300 / 400 -
#64Wanten“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 40 cmEstimate: € 30 / 50

