Other lots in this auction
-
#72Tweekleurige glazen vaas met voetstuk.
Vase sur piédouche en verre bicolore.No longer availableOnline onlyDim. H. 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#164Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Twee vogels met amethist.
Deux oiseaux en améthyste.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Een lot porseleinen figuurtjes, bestaande uit een musicerend koppel, een ballerina (kleine beschadiging aan het kant) en een fazant van Beiers porselein en een jongen met paraplu van Kopenhaags porselein.
Lot de figurines en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#27Een antiek theaterkijkertje met parelmoer. In etui.
Binoculaires de théâtre en nacre. Dans étui.No longer availableOnline onlyDim. b: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#203Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#7Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
#107Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
Sculpture africaine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 60 -
#99Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.
Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)Estimate: € 20 / 30 -
#78“Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.
Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#124Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 130 / 160 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927“Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 77 cmEstimate: € 30 / 50

