Other lots in this auction
-
#8Een achthoekige coupe van Japans porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Coupe octogonale en porcelaine du Japon là décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#175Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185JunghansEen schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158“Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.
”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#85Frans Warringa“Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).
Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#180Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een wit- en grijsgepatineerd rechthoekig tafeltje.
Petite table rustique rectangulaire.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 58 cmEstimate: € 10 / 15 -
#93Feiynen“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.
La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108Een reproductie van een Russische icoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.
Icône russe récente dans un riza en métal argenté partiellement émaillé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25

