Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een affiche van Keith Haring.

Een affiche van Keith Haring.

Une affiche par Keith Haring.
Online only
Dim. 54 x 42 cm
SKU: 2608200140.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #140
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #107

    Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.

    Sculpture africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #85
    Frans Warringa

    “Abstracte composities”. Olieverf op doek. De ene gesigneerd en gedateerd 1986 (81 x 101 cm). De andere gesigneerd en gedateerd 1985 (75 x 100 cm).

    Compositions abstraites . Huile sur toile. L'une signée et datée 1986 (81 x 101 cm). L'autre signée et datée 1985 (75 x 100 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #7

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #69

    Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.

    Ouvrage congolaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187

    Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 340
  • #119

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #179

    Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer aan het deksel.

    Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #161

    Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.

    Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #23

    Een opengewerkte design-fruitschaal van porselein met een zilverkleurig glazuur.

    Coupe à fruits ajourée en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More