#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 220 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#689Een paar massieve messingen vijzels.
#663Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#69Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 12 x 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#32V. Serber“Zicht op de baai”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd V. Serber.
"View of the bay", a painting, oil on canvas, signed V. Serber.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.No longer availableDim. 35 & 30 cmEstimate: € 60 / 90 -
#362Adrien Lechair“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 350 / 400