#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
A large turtle/footstool, marked Steiff, Germany. Missing its eyes. Circa 1950.No longer availableDim. 32 x 60 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#659Majolika SMF SchrambergEen aardewerken vaas met decor van een zeilboot en meeuwen tijdens de valavond. Nr 4108/II.
An earthenware vase with a decoration of a sailboat and seagulls at sunset. No. 4108/II.No longer availableDim. h 21 cm, Ø 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#212Pierre Scoupreman“Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.
#217Een Misaal: “Appendix ad Missale Romanum, continens varias messas et commemorationes proprias sanctorum patriae et dioecesis leodiensis.” Typografie: Arnoldi Bronckart - Datering 1748. Met meerdere gravures.
A Missal: "Appendix to the Roman Missal, containing various masses and commemorations of saints of the homeland and the Diocese of Liège." Typography: Arnoldi Bronckart - Dating 1748. With multiple engravings.No longer availableDim. 36,5 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple.No longer availableDim. h 27, Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#272“Zeezichten”. Een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascapes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Eric Solé Artemide Milano“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 200 / 300