#88Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
#26Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#93Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
A pair of gilt bronze fire dogs. Louis XVI style.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#143Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#372Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.No longer availableDim. 108 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
"Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#652“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
"Interior with music-playing couple", a painting, oil on canvas laid down on board in gilded frame. Not signed.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 350 / 400 -
#454Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 56/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled." A lithograph on paper, numbered 56/150, with a name stamp by Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#476Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
A hand-knotted decorative tent band. Turkmenistan.No longer availableDim. 180 x 12 cmEstimate: € 120 / 200