#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#367GoebelEen lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel.No longer availableDim. 25 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Emaux de LouvièreEen crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#60Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and rose gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 750 / 850 -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#608Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights.No longer availableDim. 5 x 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
A pair of Booms glass vases with hand-painted rose decor.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120