#391Georg Grötsch GmbH“Cruise Racer”. Een vintage speelgoed racebaan; GGN Grand Prix Set AVUS Nr. 3200. Door Georg Grötsch GmbH.
"Cruise Racer". A vintage toy race track; GGN Grand Prix Set AVUS No. 3200. By Georg Grötsch GmbH.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#410Een lot varia zilver, bestaande uit 4 kruisjes en een broche.
A lot of various silver items, consisting of 4 crosses and a brooch.No longer availableDim. 46,97gEstimate: € 20 / 40 -
#432“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Vlaamse school. Verfschade.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flemish school. Paint damage.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Paul Emile Lecomte“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#472“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 200 / 400 -
#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237HergéEen lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).
A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120