#362Adrien Lechair“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#341Lineol GermanyEen lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 14 kt witgouden en zilveren ring bezet 3 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
A 14 kt white gold and silver ring set with 3 brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500 / 550 -
#321Vijf stuks verzilverd metaal. Een sauskom, een gehamerd broodmandje, een ronde schaal van bij Tilquin, een melkpotje in Engelse stijl een kleine ronde bonbonnière met hengsel en glazen interieur.
Five pieces of silver-plated metal. A sauce boat, a hammered bread basket, a round dish from Tilquin, a milk jug in English style, a small round bonbonnière with handle and glass interior.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#525GhoumEen Ghoum, handgeknoopt totaal zijde tapijt.
A Ghoum, hand-knotted entirely silk carpet.No longer availableDim. 137 x 204 cmEstimate: € 300 / 600 -
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#416Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.No longer availableDim. H 125 x B 81 x D 47Estimate: € 80 / 120 -
#539CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120