#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
#217Een groot houten dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 50 cm -
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#34Een lot postzegels van ‘64-’72 eerstedag uitgaves België.
#173Val Saint-LambertEen paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
A pair of colorless crystal candlesticks. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 cmEstimate: € 25 / 50