Other lots in this auction
-
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#130CorgiVier modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks “Classic Cars”:- C700/3: Jaguar Mk. II 1959- D701/3: Ford Popular 103E 1939 - 1959- D709/1: Ford Zodiac 1956 - 1962- D731 MGA Open Top.In originele doosjes. We voegen er een klein autootje aan toe.
Four 1:43 scale model cars from the “Classic Cars” range: - C700/3: Jaguar Mk. II 1959 - D701/3: Ford Popular 103E 1939 - 1959 - D709/1: Ford Zodiac 1956 - 1962 - D731 MGA Open Top. In original boxes. We add a small car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
A set of 6 copper English Bell weights - 19-20th century, calibrated at the bottom. Included 2 scale weights.No longer availableOnline onlyDim. 17 x Ø10cmEstimate: € 25 / 50 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#272Een lot van 7 diverse mineralen, waaronder gele kwarts, geoden enz. We voegen er een zak met oude glazen knikkers aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#98UnicaEen polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#171Een vintage kristal kleurloos vaasje op zwart vierkante voet.
A vintage crystal colorless vase on a black square foot.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 9 cmEstimate: € 25 / 35

