Similar lots by type
-
#57
Een bronzen knoopkandelaar , gedragen door drie heraldische leeuwen.
Bougeoir à bouton porté par trois lions héraldiques.Dim. h: 68 cmEstimate: € 50/80 -
#637
Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#543
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#498
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#53Couvreur
“Hoort... Hij klept... te... wapen!!!”. Een groep van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. gesigneerd en gedateerd 1946.
“Hoort... HIj klept... te... wapen!!!”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signé et daté 1946.Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40/60 -
#428
Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.
Koro en bronze décoré de sept éléphants.Dim. h: 29 cmEstimate: € 150/180 -
#617
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Een Afrikaanse houten trommel met een gesculpteerd decor van personages en dieren.
Tambour africain en bois avec décor sculpté de personnages et d’animaux.Dim. h: 63 cmEstimate: € 30/50 -
#427
“Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.
“Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.Dim. l: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#433
Een art deco groep in de vorm van twee bronzen vissen op en sokkel van groen marmer.
Groupe art déco présentant deux poissons en bronze sur un socle en marbre vert.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.
Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.Dim. h: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#4
Een bolle hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne sphérique en bronze et verre.Dim. Ø 51 cmEstimate: € 460/500 -
#648
Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#697
“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180/230 -
#248Rene
“La frileuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Jean-Antoine Houdon.
“La Frileuse”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Jean-Antoine Houdon.Dim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#401
Een bronzen beeldje van twee uilen op een tak.
Statuette en bronze représentant deux hiboux sur une branche.Dim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#387
“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
“Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#677
“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360/380 -
#701
Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.
Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#323
“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#610
Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.
Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.Dim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180/240 -
#2
Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#118
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een houten kast. Boven de wijzerplaat het opschrift ‘Tempus Fugit’.
Pendulette de table anglaise en bois, bronze et laiton. Au dessus du cadran le texte “Tempus Fugit”.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#667
Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.
Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#739
Een lot van tien diverse staande en muurklokjes van meerkleurig hout en kunststof in de vorm van bloemen, dieren en figuren.
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50/80 -
#414R. Monroy
Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.Dim. Tot. 20 x 58,5 cmEstimate: € 60/80 -
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#6
Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#384
Een trumeauspiegel van gesculpeerd eikenhout, versierd met twee gecanneleerde zuilen aan de zijkant en bekroond met een gebroken fronton.
Trumeau en chêne sculpté décoré de deux colonnettes cannelées et surmonté d’un fronton divisé.Dim. h: 170 cmEstimate: € 180/200 -
#21
Kleine koperen étagère met drie tabletten en vier poten.
Petite étagère en cuivre jaune à trois tablettes et quatre pieds à griffes.Estimate: € 40/80 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#289
Een schemerlamp van gebeeldhouwd albast. Ook de kap is van albast, in de vorm van een diabolo met een centrale bloemenfries. Mallorca, jaren dertig.
Lampadaire en albâtre sculpté. L’abat-jour également en albâtre en forme de diabolo à la frise de fleurs centrale. Majorque, années 30.Dim. H. 53 cmEstimate: € 40/60 -
#441Val St. Lambert
Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses et coloré vert dans la masse. Avec marque.Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180/220