Similar lots by type
-
#19
Een klok van messing en smeedijzer. De wijzerplaat wit geëmailleerd en met Romeinse cijfers. Bovenaan een haan en twee duiven in koper. Met gewichten (kleine wijzer te herstellen). Vroeg XIXde eeuw.
Pendule en laiton et fer forgé. Cadran émaillé blanc aux chiffres romaines. Surmontée d’un coq et deux pigeons en cuivre. Avec poids (aiguille des heures à réparer). Première partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#515
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#281
Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
Canne en bois incrusté d’ivoire et à manche en ivoireNo longer availableEstimate: € 40/50 -
#62
Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#267L. Riché
“Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 380/420 -
#214
“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#545
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120/200 -
#633
Een gevarieerd lot Afrikaanse voorwerpen van o.a. aardewerk en ebbenhout.
Lot d’objets africains en faïence, ébène e.a.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#268Edouard Drouot
“De steenhouwer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le tailleur de pierre”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 550/600 -
#557Avi Kenan
“Vechtende stier”. Een beeld van brons met tweekleurig patina. Getekend en genummerd 12/25.
“Taureau attaquant”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée et numérotée 12/25.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 2000/2400 -
#421
Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
Coffret en bois d’acajou cendré. Poignée et cache serrure en cuivre.No longer availableDim. 11,5 x 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#587Carla Kamphuis-Meijer
“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200/240 -
#647
Een vrouwenfiguur van terracotta. Nokstijl, Nigeria.
Femme en terre cuite. Style Nok, Nigeria.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#735
Een Afrikaanse stoel van gesculpteerd exotisch hout en sober versierd met koperen klinknagels.
Chaise africaine en bois exotique sculpté. Décoration sobre de clous en cuivre.No longer availableDim. L 77 cmEstimate: € 20/30 -
#298
“Danseres met fakkels”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Danseuse aux flambeaux”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160/180 -
#197Charles Anfrie
“Pas de change”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de change”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 650/800 -
#405
Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.
Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.No longer availableDim. H. 64 -Estimate: € 40/50 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200/240 -
#589Capodimonte
“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#607Carla Kamphuis-Meijer
“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200/240 -
#98Marcel
“Jongeling”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Getekend.
“Jeune garçon”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#570
Zeven messenleggers van gesculpteerd ivoor, versierd met olifantjes. Kleine beschadigingen.
Sept porte-couteau en ivoire sculpté décorés d’éléphants. Première moitié du XXe siècle. Petits usures.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#39Muller Frères, Lunéville
Een vaasje van glaspasta met een landschapsdecor in verschillende kleuren, gemonteerd als lampenvoetje. Gemerkt op de zijde.
Petit flacon en pâte de verre à décor de paysage en couleurs divers et monté en lampe. Marque sur la panse.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200/240 -
#172Edgard Heirman
“Kasteel met bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Château et petit pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#244Aloïs Van Regenmorter
“Kempisch straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une rue en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#412Yves Billet
“Surrealistisch strandzicht met kluizenaar en schelp”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vue surréaliste d’une côte au reclus et coquille”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 77 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#442
Een vergulde rechthoekige spiegel in Barokke stijl.
Miroir rectangulaire en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 40/50 -
#230
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400/500 -
#573
Een theepot van cloisonné op rood koper. Japans werk. Mejiperiode.
Théière en cloisonné sur cuivre rouge. Travail japonais d’époque Meiji.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met jade.
Bague en or jaune 18 ct sertie de jade.No longer availableDim. Bruto: 6,95 gEstimate: € 200/300