#78Benzing
Een oude constateur voor de duivensport.
#266
Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Een machinaal geweven wollen loper.
#171
Twee karaffen van glas. Een geslepen en een geblazen.
#250Van Bavels (?)
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#180
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
#183
#85
Een paar koperen kandelaars.
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
#216
Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#277
Un lot important et varié de métal argenté et blanc avec des couverts, de la vaisselle, un seau à glace, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 50/80