#298
Een Oosters wollen karpet.
#149
“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25/35 -
#240
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#251
Een gepolychromeerd plaasteren Heilig Hartbeeld.
Statue du Sacré-Cœur en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 71 cmEstimate: € 20/25 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#160
Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
#5
Twee verschillende antieke kandelaars.
Deux chandeliers anciens différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/30 -
#135
Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.
#179Adèle Koekkoek
“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
#173Capodimonte
“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
#150
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 45 cmEstimate: € 30/40