#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#123
“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
#125
Een lot bestaande uit een paraplubak en zes wandelstokken met diverse handvatten waaronder buste van athena in kunststof, twee drakenkoppen, enz. Een met een restauratie aan het handvat.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 88 x 35 cmEstimate: € 140/240 -
#142
#2
Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#267Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 60/100 -
#204Fr. Van Houtven
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 36 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#291Fez.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
#264Hema
“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#160
Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40/50