#32“Oude bedelaar met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte.
#199Jullar“Bloemenmeisjes”. Drie beeldjes van spaans porselein. Onderaan gemerkt.
#40Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
#182Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#213Jan CockxPeriod: 1891 - 1976Een aardewerken vaas met geel glazuur. Onderaan gesigneerd. Schade aan de rand en aan het glazuur.
Vase en faïence à glaçure jaune. Signé en bas. Dommages au bord et à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261“Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.
#219Een pique fleur en een kandelaar van porselein.
#258HiroshigeDrie Japanse houtsneden met landschappen.
#34Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.
"Sur l'Escaut". Une gravure. Signé et numéroté 19/50.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cmEstimate: € 45 / 60 -
#152“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87Twee cassolettes van arduin.
Deux cassolettes en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30