Other lots in this auction
-
#388Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableDim. h: 20 - 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
Sculpture africaine en bois. Bras restauré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#576Een ceremonieel Afrikaans houten beeld in de vorm van een dier.
Statue cérémonielle africaine en forme d’animal en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#109“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Nature morte aux oignons . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#35Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#281Limoges, FranceEen lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
Un lot de trois pichets en terre cuite différents.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#138Pagasus IconsDrie in traditionele stijl gereproduceerde Griekse iconen.
Trois icônes grecques reproduites dans un style traditionnel.No longer availableDim. 22 x 17; 23 x 18 & 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait d'homme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Een fijn gesculpteerde ivoren Christus in veguld kader. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes.
Un Christ en ivoire finement sculpté dans un cadre en or. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts.No longer availableDim. l: 20 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#246Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.
Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.No longer availableDim. 102 x 131 x 57,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#57Drie bolle vazen van Booms glas en Verrerie du Centre (Hoedeng-Goegnies) met handgeschilderde decors.
Trois vases en verre de Boom sphériques avec des décors peints à la main.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60 / 100

