#248“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#261Ernest ClaesDertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#81Een messingen menora.
#88Louis De PoortereEen mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.
#1603 poppen. Een pop, niet genummerd. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen (L. 63 cm). Een schildpadpop, gemerkt en genummerd 209/15. Hoofd beschadigd. Een pop gemerkt Ernest Vilain Forches. Open mond, grijze ogen. Verkleurd.
3 poupées. Une poupée, non numérotée. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures. Corps et membres composites (L. 63 cm). Une poupée Schildkreut, marquée et numérotée 209/15. Tête abîmée. Une poupée marquée Ernest Vilain Forches. Bouche ouverte, yeux gris. décoloré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#91Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 150