#271Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
#163His Master’s VoiceEen oude draagbare radio met grote luidspreker. Omstreeks 1920-30.
An old portable radio with a large speaker. Dating around 1920-30.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 x 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#191Een paar opaline glazen vaasjes.
#300PontiacEen vergulde herenhorloge Nr. 5333. In originele etui.
A gilded men's watch No. 5333. In original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#244“Sneeuwlandschap”, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
#119Een oude massief eiken tafelvitrine het hierin een wassen Maria en Jezus.
#35Een houtgesculpteerde buste van een engeltje.
A wooden sculpture of a bust of an angel.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 11.5 x 5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#167Een 20 zijdige decoratief metalen frame.
#198Henry DeanEen lot van 5 lange glaspasta vazen waarvan 4 blauw en één oranje.
A lot of 5 tall glass paste vases, 4 blue and one orange.No longer availableOnline onlyDim. H + 28,5 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Een polychroom aardewerken Delfts bord met bloemdecor.
A polychrome earthenware Delft plate with flower decoration.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#200Land by DeadEen grote cachepot van glaspasta.
A large cachepot made of glass paste.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 30 / 35