#29Isidore Saeys“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#107Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
#1Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#135Een aardewerken scheerbekken met monochroom wit glazuur
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#243Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
#87Chinese tekening.
#206Pwo. Een houten Tchokwe masker met rieten hoofdtooi. DRC.
Pwo. Un masque Tchokwe en bois avec une coiffe de roseau. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70