#648Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.Dim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#597Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
#637Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#413Een Mendemasker van gebeeldhouwd hout. Sierra Leone.
Masque en bois sculpté. Mende, Sierra Leone.Dim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120
#241Een ovale Louis-Philippe vaas met vierkant voetstuk van veelkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt met het Sèvres-symbool in blauw onder glazuur. Een schilfer aan de voet.
Vase ovale de style Louis-Philippe en porcelaine polychrome et dorée. Piédouche carré. Marque au symbole de Sèvres sous la base en bleu sous couverte. Eclat au pied.Dim. H. 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#453Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux personnages.Estimate: € 100 / 150 -
#255Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.Dim. 3,43 gEstimate: € 100 / 150 -
#491ATA RoyalEen lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
#3Een kapstok van gebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#302Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.Estimate: € 100 / 150 -
#257Franklin MintEen serie van twaalf verschillende theepotjes van meerkleurig porselein in een uitstalrekje. Eén dekseltje manco. We voegen er een komfoortje en een zwart theepotje aan toe.
Collection de douze théières différentes en porcelaine polychrome accompagnée d’une étagère. Un couvercle manque. Nous ajoutons une tisanière et une théière noire.Estimate: € 30 / 50 -
#530Een brievenopener van gesculpteerd ivoor, versierd met een olifantenkop en korenaren. Omstreeks 1900.
#615Een lot van vier gestileerde giraffen van metaal in verschillende hoogtes.
#121Orlians & Cie.Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
Lanterne de bateau en verre et cuivre rouge. Malines, 1947.Estimate: € 40 / 60