Similar lots by type
-
#438
Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.Dim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#627
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een vruchtbaarheidsbeeldje en drie verschillende maskers, waarvan één van de Tikar, Kameroen.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant une statuette de fertilité et trois masques divers dont un par les Tikar à Cameroun.Estimate: € 60/80 -
#637
Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#597
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.Dim. h: 77 cmEstimate: € 60/120 -
#671
Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80/120 -
#648
Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#413
Een Mendemasker van gebeeldhouwd hout. Sierra Leone.
Masque en bois sculpté. Mende, Sierra Leone.Dim. h: 41 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#249Frans Siaens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#70
Een 18 karaat geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une de ± 8 ct.Dim. 8,55 gEstimate: € 300/400 -
#607
Een paar beursvormige vazen met een veelkleurig decor op groen fond. Canton, XIXde eeuw. Een randschilfer.
Paire de vases boursiformes à décor polychrome sur fond vert. Canton, XIXe siècle. Petit éclat.Dim. H.34 cmEstimate: € 300/400 -
#544Karel Van den heuvel
“Winters landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.Dim. 35 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met paarse details.
Vase en cristal taillé aux détails mauves.Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#580
Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#475
Een ivoren lampje. Gedeeltelijk à jour met onderaan een hurkende vrouw met haar spinnenwiel, daarboven een fries met olifanten, wielen en leeuwen en bovenaan vier zittende leeuwen. Gedraaid houten voetstuk, oude elektrische bedrading en lamp. Indisch werk, omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire. Partiellement àjourée, le dessous une femme accroupie avec des rouets, surmontée par une frise aux éléphants, roues et lions. Le dessus formé par quatre lions assis. Pied en bois tourné. Ancienne fils électriques et lampe. Travail indien, vers 1930.Dim. H. 17 cmEstimate: € 50/70 -
#49
“La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.Dim. 11 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#190
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct. en een centrale robijn van ± 1.30 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de saphirs de différentes couleurs ayant un poids total de ± 9 ct et d’un rubis central de ± 1,30 ct.Dim. 12.70 gEstimate: € 2400/2600 -
#585
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#390Swarovski
Een ketting met hangers, een paar oorbellen en een ring.
Chaîne aux pendentifs, une paire de boucles d’oreilles et une bague.Estimate: € 50/100