Similar lots by type
-
#132“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
Personnages avec boule . Deux sculptures en bois polychrome de style Botero.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#109Val Saint-LambertEen goudgepatineerd plaasteren beeld.
Une statue en plâtre patiné à l'or.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#18“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10 / 15 -
#67“Staand naakt”. Een beeld van witgepatineerd composiet/steen Voet gerestaureerd.
Nu debout . Une image de composite / pierre patiné blanc. Pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 65 / 75 -
#242Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#240Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#117LladroEen geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.
Une geisha. Figurine en porcelaine. Marquée en bas. Blessure à une main.No longer availableOnline onlyDim. h. 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#16Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.
Quatre morceaux de sculptures asiatiques et africaines.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en matière d’art.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#111“Personage met harp”. Een houten beeldhouwwerk.
Personnage avec harpe . Une sculpture en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een gepolychromeerde plaasteren Madonna.
Une Vierge en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 30 / 35 -
#71Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
Sculpture africaine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 60 -
#119Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#229Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#96Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Beaucoup de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#158B. HarrewynEen biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Felix GogoPeriod: 1872 - 1953“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45 -
#102Een reeks van twaalf decoratieve prenten met vogelsoorten, afkomstig uit een oud vogelboek.
Une série de douze gravures décoratives avec des espèces d'oiseaux, tirées d'un vieux livre d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 cmEstimate: € 60 / 70 -
#199Een uitgebreid servies van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un vaste service en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#90Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50 -
#290Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126Een lotje geslepen rood Boheems kristal, bestaande uit twee verschillende vaasjes en een glas.
Beaucoup de cristal de Bohême rouge taillé, composé de deux vases différents et d'un verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#127Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#31Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
Pendule à coucou en bois sculpté. Peut être restaurée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#210Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30 / 50


