Similar lots by type
-
#257“Dwerg”. Een fraaie collectiepop.
“Nain”. Jolie poupée de collection.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#12Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#364Rosenthal“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#627Pol CockxPeriod: °1935“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#201“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#681Maurice “Pelle” PelgrimsDrie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#251Pelle (Maurice Pelgrims)“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183Albert De Vree“De fluitspeler”. Een bronzen beeld met atelierstempel.
“Le flûtiste”. Sculpture en bronze au cachet d’atelier.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#638Guglielmo PugiEen vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#217Ernest PatrisPeriod: 1909-1981“Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.
“Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 260 / 360 -
#588Emile Louis Picault“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#643Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#703Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#641“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#74“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 300 -
#667Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Ernest PatrisTwee jongensbustes van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkels. Gesigneerd.
Deux bustes de garçon en bronze à patine argentée sur socles en pierre. Signés.No longer availableDim. h: 27 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#567Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#525Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
Paire de chaises laquées blanches de style Louis XV. Nouvelle couverture.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#161SchatzEen Duitse 1000-dagen klok in originele doos. Triberg, Zwarte Woud. Met originele sleutel.
Pendule allemande au mouvement 1000 jours. Avec boîte et clé d’origine . Triberg, Forêt noire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#719“Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.
“Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Clement Sielens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#475Twee factices voor parfum: - Joy de Jean Patou- Fidji - Guy Laroche.
Deux factices de parfum:- Joy de Jean Patou- Fidji - Guy Laroche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Léon MechelaerePeriod: 1880 - 1964“Zicht op Brugge” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 120 / 180 -
#710Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 200 / 280 -
#28Een lot verzilverd metaal, bestaande uit enkele doopbekertjes en trofeeën. Duits werk.
Lot de métal argenté comprenant quelques gobelets de baptême et des trophées. Travail allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#230Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 19,17 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#78Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220 / 280


