Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd speksteen.
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd speksteen.

Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.

Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2609170557.
Category: Beeld.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #557
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    “Dwerg”. Een fraaie collectiepop.

    “Nain”. Jolie poupée de collection.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #643

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #703

    Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.

    Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #74

    “Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.

    “Bacchus dansant”. Statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 300
  • #201

    “Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #667

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    “Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12

    Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #251
    Pelle (Maurice Pelgrims)

    “Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.

    “Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681
    Maurice “Pelle” Pelgrims

    Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.

    Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    “Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.

    “Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #221
    Ernest Patris

    Twee jongensbustes van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkels. Gesigneerd.

    Deux bustes de garçon en bronze à patine argentée sur socles en pierre. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    “Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.

    “Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #217
    Ernest Patris
    Period: 1909-1981

    “Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #253

    “Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.

    “Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #183
    Albert De Vree

    “De fluitspeler”. Een bronzen beeld met atelierstempel.

    “Le flûtiste”. Sculpture en bronze au cachet d’atelier.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #638
    Guglielmo Pugi

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588
    Emile Louis Picault

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #627
    Pol Cockx
    Period: °1935

    “Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.

    “La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #383

    Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.

    Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    Een lot Booms glas bestaande uit een karaf en groene vaas met vergulde accenten.

    Lot de verrerie de Boom comprenant une carafe et un vase vert aux accents dorés.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #758

    Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé.
    No longer available
    Dim. 186 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489
    Maurice Wyckaert

    “Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    “Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.

    “Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #334
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318

    Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

    Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 49 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89

    Een ivoren waaier met een decor van personages.

    Eventail en ivoire à décor de personnages. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #752
    Egide Linnig
    Period: 1821 - 1860

    Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.

    Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.
    No longer available
    Dim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een vaas met famille-rosedecor.

    Vase en porcelaine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #430

    Drie notenhouten gigognetafeltjes met in accolade gebogen blad.

    Trois tables de gigogne en noyer. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More