Similar lots by type
-
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 60/100 -
#525Robedi Firenze
Een reistas van zwart leder met koperen sluiting.
Sac de voyage en cuir noir à fermoir en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#469
Twee ingekaderde staatsiefoto’s van Koning Albert II en Koningin Paola.
Deux photographies d’apparat du roi Albert II et la Reine Paola.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#713
“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.
“Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#401Steiff
Een speelgoed gordeldier. Gemerkt en genummerd 2074/3500.
Un tatou en peluche. Marque et numéro 2074/3000.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 40/60 -
#606
Een pendule van arduin en grijs marmer versierd met bronzen monturen een handgeschilderde porseleinen plaquette en bekroond met een bronzen olifant. In werkende staat en sleutel aanwezig.
Pendule en pierre de taille et marbre gris décorée de bronzes et une plaquette en porcelaine peinte à la main et surmontée d’un éléphant en bronze. En état de marche avec clé.No longer availableEstimate: € 260/280 -
#359Henri Joseph Pauwels
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#694
Een reproductie van een kaart van het Graafschap Vlaanderen uit de XVIe eeuw en een tweede van een kaart met betrekking tot alle Europese havens uit de XVIIIe eeuw.
Reproduction d’une carte du Coné de Flandre du XVIe siècle et une deuxième carte concernant les ports européens du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 48 & 40 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#265
Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150/250 -
#638
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford voor de “Antique collector’s club. Engeland.
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford pour l’ “Antique collector’s club. Angleterre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#601
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700/800 -
#613
Een wandelstok met zilveren handvat in de vorm van een opengesperde drakenkop met glazen ogen.
Canne d’élégante à pommeau “Opéra” en argent poinçonné en forme d’une tête de dragon aux yeux en verre. XIXe siècle.No longer availableDim. L 79 cmEstimate: € 80/120 -
#544Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en èèn genummerd 10/40 en gedateerd 1974.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et une numérotée 10/40 et datée 1974.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300/500