Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#19Robbedoes almanak 1944. Ed. Dupuis, Antwerpen, 1944.Inclusief kalender 1944. Boven-en onderhoek vooraan gescheurd, dekblad achteraan gescheurd. p. 131-132 deels uitgescheurd.
Robbedoes almanach 1944. Ed. Dupuis, Anvers, 1944. Calendrier 1944 inclus. Coin supérieur et coin du dessous au devant déchirés, ainsi que la feuille de couverture à l’arrière. les pages 131 et 132 partiellement déchirées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#153Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#162Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.
Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#230Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#149“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#250C. Heulebos“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#191Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.
Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#172CastelorEen achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#130Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.
Un bouledogue assis en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#20Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#136Een aardewerken fruitschaal met Imari-decor.
Une coupe à fruits en terre cuite à décor Imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50


