Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een albasten beeld.
Een albasten beeld.

Een albasten beeld.

Sculpture en albâtre.
96
h: 41 cm
Estimate: 60100
Catalogue #96
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #166

    “De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

    "Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    Trois statues africaines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #7

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #107

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    “Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.

    « Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #234

    Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.

    Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm (hertje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #221

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.

    Un moine assis en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #169

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145
    Liberio Bretas

    “O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.

    "Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #272

    Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.

    Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #230

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #34

    “Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.

    "Patineur de foudre". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #257

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #208

    Twee vazen van kleurloos glas.

    Deux vases en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 - 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

    Deux cristaux de roche à base de bois de racine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 en 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.

    Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm - 31 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #141

    Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.

    Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.

    Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.

    "Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #15

    Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.

    Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. ca 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More