#619Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
A Chinese porcelain lidded vase with bird, floral decoration, and texts. Flakes on the edge of the lid.No longer availableDim. 40 x Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134“Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.
"Christ on the cold stone." A painting, oil on panel. 17th century.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#386Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings.No longer availableDim. 41 x 80 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#76Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitonneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest.No longer availableDim. 88 x 62 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#130Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 550 / 650 -
#466Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150