#561Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
#447UnionEen zwarte cargo-fiets, Union, 7 versnellingen, maat 58.
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Utamaro“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#611Een lot van 5 koperen sauspannen.
A lot of 5 copper saucepans.No longer availableDim. Ø 20 ... Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace.No longer availableDim. 9,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#402N. Suwitra“Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 95 x 195 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#16Studio EthnicraftEen zwartgelakt metalen kapstok in de stijl van Thonet.
A black lacquered metal coat rack in the style of Thonet.No longer availableDim. 182 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 400 / 500 -
#469“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120