#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50
#444“Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.
"Garden of Eden." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "G. Vanneste." Presumably "Gustave Vaneste."No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#329Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
A pair of Booms glass vases with hand-painted rose decor.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#166GamFratesi Gubi“Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.
"Masculo." A lot of 4 design armchairs with leather seats and black metal frames on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.No longer availableDim. 74 x 69 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#7Franklin Mint Precesion Models‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#129Jacques Rosseels“Landschap met dame werkend op het veld”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Landscape with Lady Working in the Field", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.No longer availableDim. 34 x 59 cmEstimate: € 250 / 350 -
#16Studio EthnicraftEen zwartgelakt metalen kapstok in de stijl van Thonet.
A black lacquered metal coat rack in the style of Thonet.No longer availableDim. 182 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#357Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50