#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50
#366Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
A set of 6 solid oak chairs, including 2 armchairs, with red faux leather seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#62M. Maggi“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#624Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration and elephant head handles. Marked at the bottom.No longer availableDim. 46 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#328“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#99“In de herberg”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"At the inn", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60