#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180
#30Een 18 kt geelgouden schakelarmband.
#81Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#194“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#112“Landschap met hoeve aan het water”, een schilderij, olieverf op doek, draagt links onder het monogram S.B. en gedateerd 1895. Kleine schade aan het doek, kader beschadigd.
"Landscape with Farmhouse by the Water", a painting, oil on canvas, with the monogram S.B. in the lower left corner and dated 1895. Minor damage to the canvas, frame damaged.No longer availableDim. 63 x 93 cmEstimate: € 150 / 200 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#271W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableEstimate: € 75 / 125