#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50
#294“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
"Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Franklin Mint Precesion Models‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#127Dodo Arslan Terzani“I Lucci Argentati”. Een paar moderne design wandarmaturen uit geborsteld nikkel. Ontwerp door Dodo Arslan voor Terzani, Italië.
"I Lucci Argentati". A pair of modern design wall sconces in brushed nickel. Designed by Dodo Arslan for Terzani, Italy.No longer availableDim. 15 x 87 x 14 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).
Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).No longer availableDim. 106,53 g 800‰.Estimate: € 80 / 120 -
#46Ethan AllenEen paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.No longer availableDim. 137 x 40 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#679Val Saint LambertEen lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.No longer availableDim. h 11 x l 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79Paul Emile Lecomte“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 120