Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.

Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.

An alabaster lamp, adorned with two little birds and a seashell. With detachable shade.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2409240662.
Category: albast.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #662
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #581
    Eugène Benet
    Period: 1863 - 1942

    “Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.

    "Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #397

    “Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.

    "Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #20

    Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.

    Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold.
    No longer available
    Dim. 7,85 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #294

    “Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.

    "Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #29
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.

    "Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.

    A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.
    No longer available
    Dim. 14 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #349

    Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.

    A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #407

    Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.

    A pair of copper candlesticks, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x Ø 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.

    A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 57 x 50cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #235

    Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.

    A pair of stained mirrors with baroque frames.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #50

    Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,05 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #561

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    A three-piece clock set in zamak. The clock is decorated with a female farmer flanked by a miner and a female worker. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #214
    Emile Lammers
    Period: 1940 - 2000

    “Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm landscape with cart.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 75 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More