#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50
#479Frank Verhé“Nachtelijke ontmoeting”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Nocturnal Encounter". A painting, oil on canvas. Signed and dated '84 at the bottom.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#126KICK Collection“Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt Kick Collection.
"Kick Metal." A lot of 6 design chairs with black plastic shell and seat, and black metal base. Marked Kick Collection at the bottom.No longer availableDim. 79 x 52 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#571Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
#688Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#277“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
#152“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
"Italian countryside view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "M. Van Cuyck." Ascribed to Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.No longer availableDim. 75 x 98 cmEstimate: € 400 / 500 -
#45Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.No longer availableDim. h 80 x Ø 65 cmEstimate: € 40 / 60