#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180
#192Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Eind 19e, begin 20e eeuw.
"Seascape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676Een Burmese polychroom houten masker.
#642Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose decoration with a peacock. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#477Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 57 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559Drageoir en een bowl van kleurloos geslepen kristal.
Drageoir and a bowl of colorless cut crystal.No longer availableDim. H: 15 & 30 cmEstimate: € 40 / 70 -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1500 / 1600