#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#623Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.
#143Barokke Madonna met Kind. Gebeeldhouwd hout. Schade aan rechterhand.
Vierge à l'enfant baroque. Bois sculpté. Main droite endommagée.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#619Eric KengenPeriod: °1952“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux personnages . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 152 x 170 cmEstimate: € 500 / 600 -
#157Een driedelig klokstel van koper en porselein met een blauw decor van korenbloemen. Begin XXste eeuw. Met sleutels en slinger.
Une garniture de cheminée trois pièces en cuivre et porcelaine à décor bleu de bleuets. Début du XXe siècle. Avec clés et balancier.No longer availableDim. H. 64 & 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#562Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
#653Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten beelden, waarbij één met ijzeren bel.
Deux statues africaines en bois sculpté, une avec une cloche en fer.No longer availableDim. h: 43 & 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#557Een vierhoekig Afrikaans houten masker.
#608Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70