#276Een Engelse staande klok in notenhouten kast.
#6852 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
#3Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
#570Een gevlochten ring van geel goud 18 K.
#676Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
#435Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.
Deux aigues-marines ovales. Non serties.No longer availableDim. 0,60 gEstimate: € 100 / 120 -
Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#33Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
#162“Damesportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait de femme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#600Een gevlochten armband van geel goud 18 K.
Un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 23,1 gEstimate: € 750 / 850 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 200 x 302 cmEstimate: € 120 / 200