#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#46Halfrond bijzetmeubel van gefineerd hout in transitionele stijl. Begin XXste eeuw.
#373MichelinEen promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.
#59Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Tijl en Nele”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd.
Tijl and Nele . Un vitrail dans une boîte à lumière. Signé.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct. Et deux saphirs d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
#145Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,56 ct. FSI et de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#536Een vierkoppige stenen Boeddha.
Bouddha à quatre têtes en pierre sculptée.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 300