Other lots in this auction
-
#219Frans Masereel“De Torens van Gent”. Houtskooltekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1955.
Les tours de Gand . Dessin au fusain sur papier. Monogrammé et daté 1955.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#91“Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.
La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een art nouveau album met talrijke veelkleurige knipsels met bloemen, vogels, kinderen, enz. uit het begin van de XXste eeuw. Slijtage aan het album en meerdere losse bladen.
Un album art nouveau avec de nombreuses découpes multicolores avec des fleurs, des oiseaux, des enfants, etc. du début du XXème siècle. Porté sur l'album et plusieurs pages volantes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#498Een theedoosje van been en schildpad.
Un plat de service à thé avec os et tortues.No longer availableDim. 17 x 17 x 11 cmEstimate: € 300 / 320 -
#518Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
Un pot de pommade en porcelaine chinoise avec le logo du V.O.C. marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#238DelvauxEen bruin lederen ceintuur maat 75.
Une ceinture en cuir marron taille 75.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#4051 gouden munt van 20 Qirsh met beeldenaar van Farouk I. Au 875/1000. Egypte, omstr. 1938. Gezet in een herenring (Au 18 K).
1 pièce d'or de 20 Qirsh avec au recto Farouk I. Au 875/1000. EgypteNo longer availableDim. 20,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#5301 gouden munt van 20 Pesos. Au 900/1000. Mexico, 1959 (geslagen in de jaren zestig).
1 pièce d'or de 20 pesos. Au 900/1000. Mexique, 1959 (frappée dans les années 1960).No longer availableDim. 16,66 gEstimate: € 600 / 650 -
#577Een staande Boeddha van brons.
Un Bouddha debout en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#63Val St. LambertEen vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#442Utagawa Hiroshige“Winters stadszicht: Kinryuzan Tempel in Asakusa”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1860.
Vue hivernale de la ville: Temple Kinryuzan à Asakusa . Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1860.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Kleine zesladenkast in Napoléon III stijl. Mooie fineer en koperen beslag. Marmeren blad.
Petite commode à six tiroirs de style Napoléon III. Beau placage et garnitures en laiton. Tablette en marbre.No longer availableDim. 107 x 63 x 39 cmEstimate: € 200 / 300

