Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.

Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.

Online only
Dim. h: 21 cm
SKU: 0104190052.
Category: albast.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #52
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #128
    Colbert

    Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 43 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #184
    J. Dardenne

    “Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #320

    Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #216

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #325

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155

    Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.

    Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #294

    Een lot glazen vingerkommetjes, waarbij zes kleurloze, twee roze en vier groene.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #6

    Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #91

    Negen glazen schalen met art deco motieven, sommige gemerkt Belgique en andere Checoslovakia.

    Neuf plats en verre à motifs art deco, certains marqués Belgique, d’autres Checoslovakia.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More