Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
Online only
Dim. h: 26 cm
SKU: 0102210025.
Categories: Beeld, Zamak.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #25
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #35

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #8

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #24

    Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.

    Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #65

    Een gebeeldhouwd houten muurreliëf in de vorm van een strijdwagen met vierspan. Kleine beschadiging.

    Un relief mural en bois sculpté en forme de char à quatre chevaux. Dommages mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #130

    Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.

    Un bouledogue assis en plastique multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #167

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #144

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.

    Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #23
    Pelle (Maurice Pelgrims)

    “Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.

    “Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een kleine houten wandconsole met engelenkop.

    Une petite console murale en bois avec une tête d'ange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #58

    “La Forêt”. Een zamakken beeld naar een werk van Ferrand. Op houten sokkel. Schade.

    La Forêt . Une statue en régule d'après une œuvre de Ferrand. Sur un socle en bois. Endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #155

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en matière d’art.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #185

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118
    Sulac (Lucien Calus)

    Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.

    Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #193

    Een glazen wijnkoeler met koord.

    Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #162

    Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.

    Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #2

    “Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.

    “Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #74

    Een houten schouwklok met uurwerk achter glas en geflankeerd met spiegeltjes.

    Une horloge de cheminée en bois avec une horloge derrière une vitre et flanquée de miroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een sober gebogen houten presenteertafeltje.

    Une table de présentation en bois aux courbes sobres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 85 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #67

    Ovale doos van Frans porselein met handgeschilder bloemendecor. Omstreeks 1900. Letsel aan het deksel

    Boîte ovale en porcelaine française à décor floral peint à la main. Vers 1900. Endommagement du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #44

    Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.

    Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More