#248Lot van 8 Westerwald bierkruiken en 1 bierpul.
#461Een vijfdelig messingen haardstel.
A set of 5 brass fireplace tools.No longer availableDim. Lengte 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#147A. GillardEen lot porselein bestaande uit een bloempotje, een juwelenhouder (1 takje gelijmd, een bladvormig schaaltje en 2 zoutpotjes met verguld lepeltje, gemerkt Limoges France en beschilderd en gesigneerd A. Gillard.
#44Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
#514Perez“Gestileerde vrouw met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie links boven.
#144Suzanne BomhalsPeriod: 1902-2000‘De plechtige communicante’. Olie op doek, getekend.
'The solemn communicant'. Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 100/70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374“Koffiekan op tafel” en “koffiekan en kop”. Aquarel op papier, gemonogrammeerd K.G. voor Klaas Gubbels.
"Coffee pot on table" and "coffee pot and cup." Watercolor on paper, monogrammed K.G. for Klaas Gubbels.No longer availableDim. 12 x 12 & 14 x 9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#500Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
#6Antieke secretaire met vitrine. Onderaan vier laden met messingen handvatten.
Antique secretary desk with display case. Four drawers with brass handles at the bottom.No longer availableDim. H 223, B 95, D 48 cmEstimate: € 100 / 150