#231Drie wijnkaraffen. Gemerkt Cristal de Paris.
#513WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#282Floris Jespers“Landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening.
#476Regolo tafel in hout en gefumeerd glas. De glazen voet heeft een beschadigde hoek.
#577Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
#27Emaux de LongwyEen art-deco schaaltje op voetjes, Longwy, kwartel of patrijs decor D792.
An art-deco footed dish, Longwy, quail or partridge decor D792.No longer availableDim. h 6 x Ø 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7A. EspiéEen bronzen beeldje van een rat. Gesigneerd.
#401Een zwaar verzilverd steigerend paard op ronde marmeren sokkel.
#462“Young David Lynch”, een pasteltekening op papier, gesigneerd Leo Tomsin en gedateerd 1946.
"Young David Lynch", a pastel drawing on paper, signed by Leo Tomsin and dated 1946.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60