#118Een lot van 3 Boheems kristallen vazen met blauw en rood in de massa.
#66‘Sint Martens Latem’, boek van het Mercatordonds in farde.
A lot of 15 pcs silver plated item; cups, bowls,...No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#238Een lot van 3 steengoed eieren waarvan 1 beschilderd.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#21Een lot van 14 Chinees porseleinen borden .
A lot of 14 Chinese porcelain plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#237Een kleine nest of tables.
#177Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert asbak, onderaan gesigneerd
#201CapodimonteEen Capodimonte lamp met beeld van jongen en meisje.
A Capo di Monte lamp with an image of a boy and girl.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
A pair of oak armchairs with leather upholstery (damage to the leather).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100