Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.

Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.

Un plateau en métal chinois antique avec diverses représentations.
Online only
Dim. 46 x 56 cm
SKU: 2806210098.
Categories: Aziatisch, Metaal.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #98
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.

    Un service à thé et café en porcelaine de Chine pour six personnes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #202

    Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.

    Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 22 & 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #59

    Een antieke Quanyin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine-porselein. Gerestaureerd, overschilderd en kleine beschadiging aan de tiara en de hand.

    Un Quanyin antique en porcelaine blanche monochrome d'après la porcelaine blanc-de-Chine. Restauré, repeint et dommages mineurs au diadème et à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 36 / 50
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #121

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #3

    Een koro van meerkleurig Chinees porselein met een Fo-hond op het deksel.

    Un koro en porcelaine de Chine multicolore avec un chien Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.

    Un vase chinois monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #102

    Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit theepotjes, -kopjes en -schoteltjes.

    Un lot varié de porcelaine chinoise, composé de théières, tasses et soucoupes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #63

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase récent en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit een dekselvaasje, twee gemberpotjes, een dekselpot, twee kopjes met schoteltjes, vier vaasjes en een schaaltje.

    Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'un vase avec couvercle, deux pots à gingembre, un pot à couvercle, deux tasses avec soucoupes, quatre vases et un plat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #85

    Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #46

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #257
    Rika Loyens

    “Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    ”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #286

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #298
    P. van der Heijden

    “Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.

    “Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #234

    Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.

    Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #81
    Geo. Henrotté

    “Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.

    “Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #168
    Jaak Gorus

    “Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.

    Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.

    Une grande locomotive jouet en bois. Deux roues manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More