#189Jos Stockbroeckx“Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#265Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#74Een piëdestal naar Grieks voorbeeld met 4 kariatiden van gegoten gips.
#531Een pendule van verguld metaal.
#379Jos HendrickxPeriod: 196-1971“Elzeritte”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gestempeld: Atelier Jos Hendrickx.
"Elzeritte," a painting, oil on canvas, stamped on the back: Atelier Jos Hendrickx.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Een lot van lot 19 miniatuurauto’s op displayvoet, thans zonder cover, uit de reeksen “Kuifje”, gemerkt onderaan “Hergé-Moulinsart”.
#433Een Canon A-1, met een FD 50mm 1:1.4, en Sigma Zoom-K II 1:4.5 70 - 210 mm.
"Just a boy and his dog", a reproduction, oil on canvas in a gilt frame, signed J. Lenaers.No longer availableDim. 55 x 43 cmEstimate: € 40 / 60