Similar lots by type
-
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/35 -
#254
Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#134Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#257
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30/35 -
#289Yallet S.A.S.
Een lot van tien lampenkappen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15/20 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15/20 -
#246
Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#50
“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 15/25 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#288
Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25/35 -
#228Märklin
Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/35 -
#270
Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#229
Een lot van drie cameras:- Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje.- Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox
No longer availableOnline onlyActive bid: 77.00 €Estimate: € 25/35 -
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#294
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 10/15 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#259Märklin
Een lot modelspoortoebehoren op schaal HO, bestaande uit- 7267 ‘Rampenstück gebogen’. 2X in originele doos.- 7262 ‘Gitterbrücke’. 2x in originele doos.- 7390 ‘Mechanisch betätigter Bahnübergang’. In originele doos.- 7253 ‘Pfeiler’. In originele doosjes, zes doosjes, twee stuks per doosje.- 7252 ‘Pfeiler’. In originele doosjes, vier doosjes, tien stuks per doosje.- 7209 ‘Verteilerplatte’. In origineel doosje.- 7250 ‘Unterlegplatte’. In originele doosjes, twee doosjes, tien stuks per doosje(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 35/45 -
#146
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#123
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#28
Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25