Similar lots by type
-
#1Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#9KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#5Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#11Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableOnline onlyDim. 126 x 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#295M. VautierEen geglazuurd aardewerken kannetje met een Normandische vrouw in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#308“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193Frans Joaquin“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#310Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#285Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#93Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189L. Manet“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#159M. Van lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Lei Tomsin“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#236Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150

