#1
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#11
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#5
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#4
Twee verschillende karpetten.
#9Krachi
#7
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 150 x 100 cmEstimate: € 40/60
#90
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#61Limoges
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15/25 -
#189L. Manet
“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 201.00 €Estimate: € 50/100 -
#170
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 34 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#279Mamree
#222Robert Wuythack
“Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 33 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#299Y. Dereume
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#238
#47
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#165Albert Van Dyck
“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 28 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#160Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160