Een antiek houten buikcommode met marmeren blad, bezet met bronsbeslag en 1 deurtje vooraan met floraal decor ingewerkt.

An antique wooden chest of drawers with a marble top, adorned with bronze fittings and featuring a front door with floral decoration.
Dim. 78 x 73 x 36 cm
SKU: 1712240626.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #626
Estimate: € 100 / 150

  • #639
    Agnès Galland
    Period: *1942

    "Flower still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Dim. 7 x 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #123

    “Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000

    "World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.
    Dim. h 82 x Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #377
    Bachmann

    “No. 51-530-10”. Consolidation 2-8-0 & Tender - “Reading”. Een paar vintage Bachmann stoomlocomotieven schaal N, In originele verpakking.

    "No. 51-530-10". Consolidation 2-8-0 & Tender - "Reading". A pair of vintage Bachmann steam locomotives N scale, In original packaging.
    Dim. 22 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Een Chinese gesculpteerde koro op houten sokkeltje. Gesteund op 3 klauwpoten, met diverse ornamenten. In originele doos.

    A Chinese carved incense burner on a wooden pedestal. Resting on 3 clawed feet, with various ornaments. In original box.
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #241
    Olympus

    Een vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.

    A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.
    Estimate: € 150 / 250
  • #280

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.40 ct. in total and emeralds weighing approximately 0.50 ct. in total.
    Dim. 6,36 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #680

    Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.

    A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.
    Dim. 84,30 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #32
    Kamagurka

    “Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.

    "Zwembad", a screenprint by Cowboy Henk, Kama & Seele.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00