#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#377Bachmann“No. 51-530-10”. Consolidation 2-8-0 & Tender - “Reading”. Een paar vintage Bachmann stoomlocomotieven schaal N, In originele verpakking.
"No. 51-530-10". Consolidation 2-8-0 & Tender - "Reading". A pair of vintage Bachmann steam locomotives N scale, In original packaging.No longer availableDim. 22 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#32Kamagurka“Zwembad”, een screenprint van Cowboy Henk, Kama & Seele.
"Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.No longer availableDim. 38 x 34 x 24 cmEstimate: € 100 / 150