Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek houten kistje met wortelfineer en koperen delen, draagt initialen MR.
Een antiek houten kistje met wortelfineer en koperen delen, draagt initialen MR.

Een antiek houten kistje met wortelfineer en koperen delen, draagt initialen MR.

An antique wooden box with burr veneer and copper parts, bears the initials MR.
Dim. 13 x 34 x 23 cm
SKU: 2608250343.
Categories: curiosa, Hout, Koper, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct. D-EVVS1.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.92 ct. D-E VVS1.
    No longer available
    Dim. 10,55 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #265

    Een piëdestal, 3 niveaus, messing en onyx.

    A three-tier brass and onyx side table.
    No longer available
    Dim. 77 x 38 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #51
    Yves Lohe
    Period: 1947 - ....

    Bronzen sculptuur met meerkleurige glazen paardenkop, gesigneerd Lohe.

    Bronze sculpture with multicolored glass horse head, signed Lohe.
    No longer available
    Dim. 37 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    No longer available
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Eerste vluchten. Een verzameling omslagen met zegels, hoofdzakelijk gerelateerd aan de luchtvaart. Grotendeels uitgegeven door Sabena, de bundel bevat ook omslagen van Austrian Airlines en andere.

    First flights. A collection of covers with stamps, mainly related to aviation. Mostly issued by Sabena, the bundle also includes covers from Austrian Airlines and others.
    No longer available
    Dim. 14/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411
    Naor

    ‘Teddy LV’. Een beeldje van een beer in bruin met goud. Met het logo van Louis Vuitton. Nr. 14 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy LV'. A statue of a brown and gold bear with the Louis Vuitton logo. Number 14 out of an edition of 26 copies. Comes with certificate and original box. Signed and numbered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #288

    Een set van twee trench-art objecten, gemaakt van ontplofte granaten. Versierd met twee portretten in relief van Albert en Elisabeth en het opschrift; ‘Louvain 1914’ en ‘Alost 1914’.

    A set of two trench art objects, made from exploded grenades. Decorated with two portraits in relief and the inscriptions; 'Louvain 1914' and 'Alost 1914'.
    No longer available
    Dim. H 21, B 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een oud Chinees houten make-up kistje met koperen beslag.

    An old Chinese wooden make-up box with copper fittings.
    No longer available
    Dim. 17 x 28 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Een driedelig verguld metalen klokstel in Rococo stijl, niet gemerkt.

    A gilded metal clock set in Rococo style, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More