Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek houten poppenbedje, met een pop van composiet en een gebeeldhouwd handspiegeltje met bloemenmotief.

Een antiek houten poppenbedje, met een pop van composiet en een gebeeldhouwd handspiegeltje met bloemenmotief.

Un lit de poupée en bois ancien, avec une poupée composite et un miroir à main sculpté avec motif floral.
Online only
SKU: 2102220165.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #165
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #219
    E. Deleers

    “Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    Een gravure, uitgegeven door het Museum Plantin Moretus te Antwerpen.

    Une gravure, éditée par le Musée Plantin Moretus à Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263

    Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.

    Un costume de carnaval : princesse médiévale.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #195

    Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.

    Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    C.M. Hammar, Göteborg

    Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.

    Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #71

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #266
    Franz Van Genesen

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #184
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192

    Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.

    Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.43 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More