Similar lots by type
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
A variety lot of African items, consisting of 2 carved wooden figurines, 2 spearheads, and a wooden tool. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#166
Een spiegel met verguld gesculpteerd houten kader.
A mirror with a gilded sculpted wooden frame. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienbladje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia. -
#247Decortie
Een paar wandrekken met geometrische vorm in gefineerd spaanplaat. Gemerkt Decortie. 1 met enkele deukjes aanwezig.
A pair of wall shelves with geometric shape in veneered chipboard. Marked Decortie. 1 with some dents present. -
#132
Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 tiers and a swiveling top. -
#340
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#133
Een oude massief eikenhouten snelboteraar.
An old solid oak butter churn. -
#229Meccano
Een lot vintage houten Meccano. Gemengde set.
A lot of vintage wooden Meccano. Mixed set. -
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
A lot of various African items, consisting of a wooden figurine, stone figurine, 2 wooden masks wall decorations, and a mask. -
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
A cherry wood humidor with hygrometer and a Credo humidifier. -
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
A lot of bric-a-brac consisting of an antique pulley and a wash tub. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
A lot of 3 handmade traditional Wayang theater puppets. -
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.
A lot of various Asian items, including a bronze Thai figurine, Old Wise, finely carved from bone, 2 goddesses in woodcarving from Bali, and a Buddha head in lava stone. -
#129
Een lot van 2 vintage meettoestellen uit het naaiatelier bestaande uit een ‘Pin-It Skirt Marker’ en een meetstok.
A lot of 2 vintage sewing tools including a 'Pin-It Skirt Marker' and a measuring stick from the sewing studio. -
#244
Een massief eiken houtgesculpteerde kinderstoel met biezen zitting.
-
#126
Een set gesculpteerde ebbenhouten boeksteunen, Afrikaans werk.
A set of carved ebony bookends, African craftsmanship. -
#200
Een vintage zeteltje in riet, de rug/rand zit los.
A vintage small chair in rattan, the back/rim is loose. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
An antique microscope in yellow copper and steel with accessories in its original wooden case. Not marked. -
#131
Een vintage Italiaanse Chiavari stoel, het onderstel is met 2 metalen latten verstevigd.
A vintage Italian Chiavari chair, the base is reinforced with 2 metal slats. -
#155
Een lot van 4 varia beeldjes, diverse afbeeldingen in hout, steen, been en metaal.
A lot of 4 miscellaneous figurines, various images in wood, stone, ivory, and metal.
Other lots in this auction
-
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#237Coca Cola
Een lot van 2 Coca-Cola ijsemmers.
A lot of 2 Coca-Cola ice buckets. -
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with multicolored various decorations, one of which is marked at the bottom. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#116
“Christus aan het kruis”, een linosnede op papier, onleesbaar gesigneerd en genummerd 6/50, draagt achteraan de naam A. Proesmans.
"Christ on the Cross," a linocut on paper, unsigned and numbered 6/50, with the name A. Proesmans on the back. -
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom. -
#150
Een lot van 58 Suske & Wiske SC strips, varia titels en uitgaven.
A lot of 58 Suske & Wiske softcover comics, various titles and editions. -
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
A pair of vintage crystal candle holders in original box, marked. Includes crystal glass dish with geometric pattern. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#230
Een lot vintage Geobra Playmobil systems ‘70-’80. Diverse setjes gemengd.
A lot of vintage Geobra Playmobil systems from the '70s-'80s. Various mixed sets. -
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with butterflies and floral decoration. Marked at the bottom.