#103Eduard Hueck
Een verzilverd metalen theepot met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cm -
#96
Een gevarieerd lot doodsprentjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 € -
#48
“De gebroken kom”. Een Afrikaans beeld van gebeeldhouwd hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#69
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#55
Vier plaasteren replica’s van romeinse bustes op beige marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 21 - 33 cm -
#8Märklin
Een gevarieerd lot oude sporen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#64
Een vaas van Nankin-aardewerk op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cm -
#62
Een patéterrine van meerkleurig porselein in de vorm van een woerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cm -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €