#35
Een antieke winkelbel.
#141
Een oude slee, twee paar oude ijsschaatsen en een paar oude skilatten.
Un vieux traîneau, deux paires de vieux patins à glace et une paire de vieux skis.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 90 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#186
#55
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
#174
Een affiche naar aanleiding van een tentoonstelling van Bonnard te Parijs.
#124
Een antieke armstoel.
#235Lescrauwaet
#251
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
#192
Een lot van twee spiegels, een ronde en een rechthoekige in metalen frame.
#73
Een oude tennisracket in hoes.
#298
Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40/50