Other lots in this auction
-
#97Mig QuinetPeriod: 1906 - 2001“Saut à la corde”. Inkt en potlood op papier. Gesigneerd. Aangekocht bij Group 2 Gallery te Brussel naar aanleiding van een postume expositie in 2006.
“Saut à la corde”. Encre et crayon sur papier. Signé. Acheté à la Galerie Group 2 à Bruxelles suite à une exposition posthume en 2006.No longer availableOnline onlyDim. 2§ x 35 cmEstimate: € 600 / 800 -
#39Een lot van tweeëntwintig 33-toerenplaten uit de reeks ‘I Grandi Misicisti’:Chopin, Strauss, Donizetti, Grieg, Rimski-Korsakov, Scarlatti, Schubert, Offenbach, Brahms, Bach & Verdi.
Lot de vingt-deux disques 33 tours de la série 'I Grandi Misicisti' : Chopin, Strauss, Donizetti, Grieg, Rimski-Korsakov, Scarlatti, Schubert, Offenbach, Brahms, Bach & Verdi.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#151“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#116Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 134 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.
Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 27,5x 22 cm (kader)Estimate: € 40 / 50 -
#42Een lot van vijftien verschillende beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij één ‘Hummeltje’.
Lot de quinze figurines différentes en porcelaine multicolore dont l'une est 'Hummeltje'.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#76Simon & Halbig, GermanyPop, gemerkt en genummerd Kammer & Reinhart 55. Biscuit sockethoofd, grijze slaapogen (letsels), open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen.
Poupée, marquée et numérotée Kammer & Reinhart 55. Tête socket en biscuit, yeux gris endormis (blessures), bouche ouverte avec dents du haut. Corps et membres composites.No longer availableOnline onlyDim. L. 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. H. 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#112Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25 / 30

