#154
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#105
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#287
Een reeks van zes Chinees porseleinen onderborden met Cantondecors. Onderaan gemerkt.
Suite de six assiettes basses en porcelaine de Chine à décors de Canton. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#24P. Jacobs
“Marine met vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op ezeltje.
"Marine avec bateaux de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Sur chevalet.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 18 x 24 cmEstimate: € 30/50 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#49J. Waelput
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
#262
Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#20R.M. Preneel
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 49 x 37 cmEstimate: € 35/45 -
#120
Een wassen Madonna met kind naar Hans Memling. In lichtbak.
Vierge à l'enfant en cire d'après Hans Memling. En caisson lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/60